ČESKÁ STROJNICKÁ SPOLEČNOST z.s.

Česká asociace pro hydrauliku a pneumatiku (CAHP)

Novotného lávka 200/5, 116 68 Praha 1, http://www.cahp.cz

Odborná sekce Česká asociace pro hydrauliku a pneumatiku (CAHP) České strojnické společnosti pořádá již s více než šedesátiletou tradicí  

Mezinárodní konference Hydraulika a pneumatika.Úctyhodná tradice této konference zpravidla přitahuje nejen špičkové odborníky z naší republiky, ale pravidelně se zúčastňuje i mnoho specialistů z průmyslově vyspělých zemí, a to nejen evropských. Dosavadní konference vždy přinesly mnoho zajímavých referátů, které dávají přehled o vývoji, trendech i zajímavých aplikacích v oboru H&P. Konference je samozřejmě také společenskou událostí, při které se na jednom místě osobně setkávají lidé pracující v oboru, a je dán prostor také pro prezentaci firem.

V pořadí již 25. konference se měla konat letos počátkem června, ale v důsledku opatření souvisejících s vrcholící epidemií koronaviru musela být odložena. Nicméně vedení CAHP se rozhodlo konferenci zorganizovat v příštím roce. Přípravy již probíhají a termín konání byl stanoven na 8. až 10. června 2022. Tak jako předchozí konference se bude opět konat v atraktivním prostředí sídla České strojnické společnosti v Praze 1, Novotného lávka 200/5.  Více informací najdete na: http://ichp.vsb.cz

V dnešní tíživé situaci se stále ještě hrozící epidemií koronaviru  jsou organizátoři bohužel vystaveni obavám z nepředvídatelných událostí. Přesto jsou odhodláni konferenci pro zachování tradice uskutečnit, ať už obvyklou „prezenční“ formou nebo v horším případě „hybridním“ způsobem, tj. že část účastníků by byla připojena on-line.

Abychom se zbavili alespoň zčásti některých nejistot, obracíme se k Vám s následující prosbou:

Vaše firma byla v minulosti výrazným podporovatelem našich konferencí a sponzorem formou tradičního zakoupení „balíčku služeb“. Potřebovali bychom proto Váš předběžný příslib, že konání konference opět podpoříte jak morálně, tak i sponzorstvím.

I tentokrát budeme nabízet možnost prezentace Vaší organizace na této prestižní mezinárodní konferenci za základní prezentační poplatek 30.000,- Kč, který zahrnuje balíček služeb:

 

1.   Výstavní místo na doprovodné výstavce v přilehlých prostorách jednacího sálu.

2.   Reklamní plochu ve sborníku konference v rozsahu jedné strany formátu A4 barevná.

3.   Volný vstup na konferenci pro dva pracovníky Vaší organizace, kterým budou poskytnuty služby řádného účastníka konference včetně sborníku a občerstvení v průběhu konání konference.

4.   Logo na obálce sborníku – mají pouze firmy s poplatkem za „balíček služeb“

Pokud budete mít zájem prezentovat Vaši firmu na konferenci pouze výstavkou nebo jinou dílčí aktivitou, podmínky jsou následující:

  • Výstavní místo (stůl, 2 židle, instalace posterů) 000,-Kč
  • Reklama ve sborníku – 1 strana A4 barevná  500,-Kč

Při nadstandardní velikosti výstavní plochy nebo nákladné barevné reklamě bude cena stanovena na základě smluvní dohody.

Jiná forma prezentace firmy je možná na základě individuální dohody.

 

Prosíme Vás, abyste naši prosbu vyslyšeli co nejdříve a svůj příslib, resp. zájem o nabídku „balíčku služeb“, případně požadavky k výše uvedeným jednotlivým službám, tj. k výstavce nebo uveřejnění reklamy ve sborníku, sdělili co nejdříve na e-mail České strojnické společnosti: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..      

Organizátoři 25 mezinárodní konference Hydraulika a pneumatika se snaží touto akcí zachovat tradici, posílit pozici České strojnické společnosti a její odborné sekce Česká asociace pro hydrauliku a pneumatiku  jakožto stavovské společnosti pracovníků v oboru. Věříme, že budete mít zájem využít této mimořádné příležitosti k propagaci Vaší firmy a tím i k podpoře úspěchu připravovaného setkání.

 

Kontakt pro případné zájemce:

 

Česká strojnická společnost
Hana Valentová

Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1

Tel. 221 082 203, mobil: 728 747 242,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: http://ichp.vsb.cz